| olisacre a întrebat:

Dispun de 700 de euro,puteti sa-mi spuneti ce masina as putea lua? Eu ma gandeam la un matiz,dar astept si parerile dumneavoastra,sau imi puteti spune cum se comporta alte masini ce are bun si ce nu are, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Matizul cred ca e cea mai buna laegere la banii tai. Ai grija cu prima inmatriculare sa nu te ajunga mai mult decat masina

1 răspuns:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Tico sau Matiz. Altceva cat de cat decent nu gasesti in banii astia (ca pana si Matizul il iei uginit si neintretinut in banii astia)