| RM94 a întrebat:

Este legal sa iti vopsesti masina in garaj?

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Cu aceeasi culoare da daca vrei alta culoare trebuie sa raportezi sa iti specifice undeva ca ai schimbat culoarea, daca nea politai te opresete si pe acte scrie "BMW negru metalizat"si masina ta e verde... ar fi o problema

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Te duci la politie i spui ca i-ti schimbi culoarea, in rest totul e ok.

| Fulbaster a răspuns:

Daca o vopsesti cu alta culoare trebuie sa te duci la politie sa iti schimbe talonul dar daca iti pastrezi culoare nu e nici o problema.

| vladsteaua a răspuns:

Da e legal da trebuie sa raportezi la politie sau unde e inmatriculata ca ai schimbat culoarea asa stiam eu

| Dennis2001loki1973 a răspuns:

Pai este legal dar trebuie sa anunti si la politie