| anonim_4396 a întrebat:

Exista in Prahova un atelier specializat in montare sisteme audio auto?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu cred dar nici nu iti trebuie. E o operatiune mult prea simpa si se poate face la orice electrician bun sau la orice service auto autorizat!

| 0rlando a răspuns:

Nu am idee, dar dacă vrei să instalezi un sistem audio complex și de asemenea vrei garanție, cel mai bine este să vi în București. Sunt destule ateliere autorizate, care oferă garanție și după cum știi, dacă sistemul audio nu este instalat la un atelier autorizat, nu este valabila garanția componentelor.

Răspuns utilizator avertizat
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Da, dar l-am lasat in buzunar de la ceilalti pantaloni. Revin imediat!