| mgtow a întrebat:

GPS pentru camion PilotOn e ceva de capu lui sau nu? Unii zic ca e bun altii nu si nu vreau sa pierd 500 ron (stim ca nu e made in china) si asta e un avantaj. Are harti gratuite de actualizat in fiecare an dar la un sofer am vazut ca se misca putin greu prin meniuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a171287418
Este cel mai bun, garantez;)!

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Asa si daca nu e made in china care ar fi ideea ca nu inteleg? Ori se merge pe ideea ca tot ce vine din china nu este bun sau ce? De ex tot ce se gaseste in SUA in afara de mincare vine din china.Asta nu inseamna absolut nimic.Ce trebuie stiut? Sa te feresti de chestiile nu fabricate in china ci inventate, concepute de ei.Asta e cu totul alta chestie.Si telefoanele Apple toate dar absolut toate sint fabricate in China si Smasung si oricare, asta nu inseamna absolut nimic cum am mai spus. Fabrica, conceptia este a altcuiva, chinezii doar muncesc ca roboteii ieftin si bine, ori mai putin bine fctie de cine detine acea fabrica si ce pretentii are de la produsele lui.Referitor la GPS cele mai bune sint Garmin, restul sint doar cu numele sa fie.Si cu banii aia iti poti lua Garmin, cauta pe ebay si o sa gasesti cate doresti.

| untu a răspuns:

Depinde de firma producatoare de unde puteti sa cumparati si sa-i intrebati daca produsele respective au fost testati si daca functioneaza bine!