| anonim_4396 a întrebat:

Heey tatal meu vrea sa cumpere cauciucuri de iarna skoda octavia 195 pe 65 pe 15 cam cat ar costa?

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Maxim 150 lei/bucata (second-hand) depinde de furnizor.

| MaxiValau a răspuns:

Daca e foarte norocos gaseste cu minim 170lei. Eu pentru 201/65/R15 am dat 250lei pe bucata, in targ, deci sunt scumpe.

| IONYUTZ a răspuns:

Depinde de unde le ia.
Daca le ia sh depinde de uzura si de ce serie are (in cazul nostru 195/65? 15).
Si masina nu conteaza la cauciucuri, doar daca cumpara si jenti.
Daca le ia dupa net sunt putin mai ieftine decat la magazin.
Cel mai bine ar fi sa le cumpere de la magazin.
Sunt mai bune si iti da si bon fiscal, daca te opreste politia nu ai nicio treaba

| SindyR a răspuns:

Cam intre 200- 400 lei bucata. Uita-te aici http://www.vanzarianvelope.eu/? l=195&t=65&d=15&m=&s= cu toate ca tatal meu are un pasat anvelope 175 / 65 / R14 a dat cam 150 de lei pe bucata. Oricum la magazine preturile difera mult.