| EliY a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine?puppy dog eyes! Am o masina AUDI A4! Am scos bateria din ea.sad si acum a-mi cere un cod casetofon... sad si nu-l mai stiu! ma puteti ajuta?sadcryingcrying dau funda

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este in cartea casetofonului, daca nu il mai ai poti gasi pe spatele carcasei casetofonului sau il duci la decodat. Prostiile cu tine apasat pe nu stiu ce si prostii nu vor merge in veci, altfel nu ar mai exista centre de decodare si nici nu le-ar mai coda firmele!

3 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Uita-te in cartea ei, vezi daca scrie acolo.

| Arthur a răspuns:

Ţine apăsate tastele DX şi FM timp de 5 secunde, va apare 1000, atunci formezi noul cod şi îl memorezi din aceleaşi taste. Dacă nu apare 1000 de pe tastele DX şi FM, încearcă cu tastele RDS şi TP, memoria în acest caz o ai de pe aceleaşi RDS şi TP.

| slalomprintrecretini a răspuns:

Du-te la cea mai apropiata reprezentantanta AUDI si iti va spune ei ce este de facut.