| AlinNastase a întrebat:

Hei, zilele astea ma gandeam sa incep scoala moto si vreau sa dau de AM imi poate spune cineva un pret aproximativ per total, ce trebuie sa fac sa il iau si daca la aceasta categorie se incadreaza motociclete precum yamaha tzr 50, aprilia rs 50 sau derbi gpr 50? Multumesc happy

1 răspuns:
| FakeJoker a răspuns:

Din cat stiu, categoria AM o obtii si gratis cand faci scoala pentru soferi cat. B. Daca te referi la motociclete de putere, poti face scoala cat. A. AM sunt scutere si mobre, care de obicei nu depasesc 70km la ora. Ai inteles tu. Pace