| loveyouschatz a întrebat:

Help! ce site-uricu masini din Austria cunoasteti? Sau privati de la care pot cumpara o masina. Funda

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Www.automobile.ro este site-ul pe care gasesti absolut tot ce este pe alte site-uri din Austria! Parerea mea este ca nu merita sa cumperi o masina de acolo mai ales la cat s-au ieftinit la noi la cat e taxa dar treaba ta!

| Marcu_Lucian_1986 a răspuns:

Www.troddel.com este un search unde poti gasi anunturile actuale din toate site-urile de profil din Austria.