| elynasv a întrebat:

Hey,am o masina de Anglia dar nu am asigurarea valabila, am aflat ca este o cale de a face ca asigurarea sa arate verde atunci cand esti oprit de politisti, sunt persoane care fac asta pentru 150 de euro...intrebarea mea este,unde intra ei? pe ce site? ca banuiesc ca nu costa atat de mult, le iese si lor ceva si cum anume se face, trebuie sa am pe cineva in Anglia? asigurarea o face pe 6 luni sa arate verde, DAU FUNDA, astept ideile voastre!

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Treaba ta daca faci accident intri la fals si uz de fals..vezi ca iti ani pentru asa ceva http://www.avocatnet.ro/content/forum|displayTopicPage/topicID_41343/.html

| ionut2424 a răspuns:

Eu am avut la fel o masina de Anglia, si am umblat cu asigurarea facuta de mine si in franta Spania si nu am avut probleme.e simplu intri pe net la asigurare platesti asigurarea prima luna si o scoti la imprimanta, si dupa aceea nu o mai platesti, daca ai avut cat de cat stii cu arata o asigurare, si ai vazut ca important e numarul acela de referens.