| 121huuu a întrebat:

Hristos a Inviat! Vreau sa achizitionez un seria 7 din 2010 sh cu motor de 3000 cmc, amintesc ca nu am mai avut contact cu aceasta marca, rog posesori de seria 7 sa imi dea niste sfaturi, ce doresc eu sa stiu este: ce probleme se intalnesc des la aceasta marca, pretul unei revezi care consta in ulei fitre, consumabilele pe scurt, si niste sfaturi despre aceasta serie

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei o marca premium si modelul lor de varf cu motor de 3l, de ce te ar interesa pretul filtrelor si reviziilor?

| Sofer a răspuns:

Ca sfat. daca vrei motor de 3 litri alege bmw e46 330d sau e60 530d.

| Kogaion a răspuns:

Probleme nu prea sunt, BMW, Audi, Mercedes, vorba aia nemtii sunt nemti. Iar preturile sunt ridicate, este cea mai de lux masina de la ei iar preturile sunt pe masura. Mai ales ca ar trebui sa le faci la reprezentanta.