| stefstefansteff123 a întrebat:

Https://www.facebook.com/......127109593/ cum se numesc cizmele care el le are de a facut scantei? :)) vreau sa imi cumpar si eu si as vrea sa stiu unde gasesc si cum se cheama

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cizmulite cu blacheuri. Orice cizme vrei sa-ti cumperi poti sa te duci la un cizmar si sa-ti puna blacheuri. Mai greu va fi sa faci pe cineva sa le faca acele blacheuri. Nu se mai fabrica. Uite pe aici: http://www.claymoorslist.com/......osire.html