| mgtow a întrebat:

Https://www.mobile.de/......61380.html

Facem pariu ca are km manipulati? Modelele astea au intre 35.000 - 100. 000km in Germania. Stiu ca se poate verifica cu carvertical dar pacat de masina sa arate asa bine si sa fie samsar cel care o vinde...

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Sincer si mie mi se pare foarte greu de crezu ca o masina de genul asta, are asa multi km. Adica, arata bine, eu nu cred ca cine a luat-o inainte, a facut-o sa o tina asa ca si ceva decorativ, incat sa nu se simta gol garajul, cum face Ion Tiriac. 25 K in 4 ani. prea putin.

| mgtow explică (pentru Nemessys):

25k e putin nene, in 2 ani jumate se fac lejer. Polonezii sant artisti la manipulat km si Romania pe locul 2. Ceva ascunde masina aia... misto e dar nu cred ca are actele in regula

| Nemessys a răspuns (pentru mgtow):

In plus si daca ar fi reali, asta inseamna ca a stat mult timp nefolosita, ceea ce iar nu este un lucru bun.