| rolly_2084 a întrebat:

Hy TPU puteti sa imi spuneti ce parere aveti despre opel tigra. A-si vrea sa achizitionez o astfel de masina cat de curand, am gasit un model din 98, 173mi km 1, 400 cc adusa din Germania iar propietarul cere in jur de 1000 de euro neg + taxa de prima inmatriculare + R.A.R ajung la 1.500 E spuneti-mi ce sa fac cum sa procedez voi ce pareri aveti eu nu as vrea sa cheltuiesc mai mult de 1600 pentru prima masina? astept raspunsuri ofer funda +vot celui mai bun si concret raspuns

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Cam scumpă întreținerea la Opel, plus că respectiva ascuțitoare consumă prea mult pentru ce știe să facă.

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Nu a fost rea ca machineta.nu este insa rentabila daca ai familie cu copii.in plus piesele sunt destul de scumpe.