| Alex11111222345 a întrebat:

Imi poate spune cineva care este releul/siguranța pentru compresorul ac la un golf 5 1.9 tdi? Daca se poate si o poza ar fi super...

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

Https://fuse-box.info/......-and-relay

Ai poze si desene perfecte perfecte pentru relee si sigurante acolo.

Siguranta J255 sau J301 (in functie de anul fabricatiei) - Climatronic control unit

Mai sunt si alte sigurante care au de a face cu AC, pentru ventilatoare si asa mai departe, dar AC la modelul ala este referit ca si "Climatronic".