| Ciobanu_Andrey_1994 a întrebat:

Îmi poate zice cineva un aparat de sudura Bun dar mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu flacara, cu electrozi, sarma, in puncte?
Cel mai ieftin aparat de sudura pe care il am si il recomand, e un Panzer cu transformator, 50-160A, sudeaza cu electrozi de la 2 pana la 4.
A costat 249 de lei, din Dedeman, acum vreo 3 ani. N-am absolut nici o problema cu el, sudeaza frumos.
Daca nu ai de sudat in profunzime, recomand insa unul tip invertor, amorseaza mult mai usor; asta al meu, pana pe la 80Ah nu amorseaza nici electrozi de 1.6.

1 răspuns:
| Solutionistul a răspuns:

Salut prietene, daca vrei ceva de calitate, ia-l pe acesta Aparat de sudura 230A AC/DC, Tehnoweld PWT225AC/DC, electrod 1.6-5mm, accesorii incluse. E la super reducere, pret initial 2785 ron, pret actual 1300 ron.