| VIPSn1p3R a întrebat:

In ce zile ale saptamanii se da examenul auto (sala)?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula examinarea se face in zilele lucratoare dar orarul exact il afli de pe site-ul oficial al Serviciului de permise din judetul tau.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie sa te interesezi cum se procedeaza in judetul tau. Eu am dat in Suceava acum ceva ani, cand se dadeau examene in fiecare zi lucratoare, fara programare.
Dupa un timp, au redus zilele de examen la miercuri si vineri (parca), iar in prezent se da sala doar cu programare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

In zilele cu ghinion ca sa va puna bete in roate.

| MadagasHardwell a răspuns:

La mine in oras (slobozia ) se da sala luni si vineri si traseu marti si joi

| VIPSn1p3R explică:

Din judetul Calarasi daca are cineva vre.o informatie