| anonim_4396 a întrebat:

Iti trebuie rovinieta din slatina pana la alimanesti?

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Da.pentru ca astia cer rovineta si daca misti masina in curte.rolling on the floor

| push2gl a răspuns:

Nu deoarece este drum judetean.
Aceasta este taxa care se aplica pentru toate autovehiculele care circula pe drumurile nationale din afara oraselor.
funda?

| akka4 a răspuns:

Nu iti trebuie. poti circula fara problemewinking o platesti doar daca treci de podul olthee hee, uzina sau daca circuli pe alte drumuri nationale, europene

| bogdan1004 a răspuns:

Nu neaparat, dar in fiecare zi se "scoala" scuze de expresie unui politist rutier sa traga pe dreapta pe unul si sa-l intrebe de "sanatate".Eu zic sa-ti-o cumperi nu se stie niciodata. Oricum Politia daca vrea sa iti faca rau iti da amenda pentru orice si pentru centura.Eu zic cumpar-o nu stica

| Ideea a răspuns:

Nu.