| anonim_4396 a întrebat:

La proba examenului auto am voie sa conduc cu o mana pe volan si una pe schimbator?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti chiar asa de bazat pe tine? Nu ai voie. Doar băietii de baieti fac asta dar dupa ce au permisul in buzunar. De-aia fac des accidente.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai face asta?

| Sofer a răspuns:

Condu corect cum te-a învățat instructorul. Cu 2 mâini pe volan.

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu.

| MValentin a răspuns:

Cand am dat examen auto am condus fara sa imi dau seama cu una pe volan si cu una pe schimbător vrei 2 minute pana m-o avertizat politistul sa mi le tin amandou pe volan

| sanboss a răspuns:

O mana in buzunar alta pe schimbator si ii zici militianului din dreapta sa le puna el pe volan ca tu ai treaba cu aia in buzunar

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Nu, ambele maini pe volan. fa efortul astamacar de data asta, dpa conduci cum vrei

| InOrOut a răspuns:

Doar cand schimbi vitezele. In rest trebuie sa stai cu ambele pe volan.

| ACTH a răspuns:

Încearcă fără sa pui mainile pe volan. Il vei impresiona pe examinator.

| Anonimboy17year a răspuns:

Nu ai voie, eu de obicei tin una pe schimbator pana ajung la cea mai mare viteza a cutie.i apoi ma tin bine de volan sa nu ratez curbele :') :'), sper ca apreciezi gluma, mult noroc!

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

Eventual sa iti aprinzi si o tigara