| f3n0m3n0 a întrebat:

Luni am dat examenul practic pentru scoala de soferi ( orasul) cand voi primi permisul acasa? vine maine sau joi?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Or il ridici tu maine dupa ora 12, sau il ceri maine si il ridici poimaine depinde de la judet la judet, sau daca nu in maxim 10 zile iti va veni acasa! Dureaza intre 1 si 10 zile sa ti-l trimita depinde de cat de aglomerati sunt ei in perioada asta!

3 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Nu vine. trebuie sa te duci tu sa-l iei de la acel centru sau de la politie...

| f3n0m3n0 explică:

Sunt din moinesti, jud. bacau

| f3n0m3n0 explică:

Vine sigur prin posta... dar nu stiu la cate zile vine. sad