| Savin_Adrian_1979 a întrebat:

M-a poate ajuta cine cu un cod la un cd radio seria v027942 de la un ford transit va multumesc

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

S-ar putea sa gasesti codul pe casetofon, scoate-l din bord putin si te uiti in partea de suswinking cel putin la mine asa scrie pe casetofon big grin [nu am ford ce-i drept dar s-ar putea sa-l gasesti acolo ]

| Savin_Adrian_1979 explică:

Nu vreau sa m-a risc ca deja am tastat greșit de 7 ori, într-adevăr este un nr pe lateral dar daca nu este ala