| rizzo a întrebat:

Mi-am achizitionat un opel Calibra, ce parere aveti despre aceasta masina?

Răspuns Câştigător
| Marinngg a răspuns:

Turboooo! plz funda

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Consum foarte mare, de obicei sunt vechi si foarte alrgate si vei mai baga in piese, piesele se gasesc greu, singurul avantaj este pretul de achizitie extrem de scazut!

| alexutzu08 a răspuns:

Bine ai facut de acum incolo toti banii ii vei arde pe benzina.consuma foarte mult

| spayk a răspuns:

Piesele la o calibra nu sunt scumpe ....si eu am una foarte misto ii dau blana tot timpu am tuning pe ea si nu consuma foarte mult