| anonim_4396 a întrebat:

Mi am luat un "spray reparatie pana". Imi poate spune cineva cum sa l folosesc?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te pe el ca scrie modul de folosire.

| ombladon a răspuns:

Daca are doar o gaura roata,fara nici un cui sau altceva in ea, asezi roata cu ventilul in sus, pui furtunul ala de la spray, apesi pe el, dupa ce se termina lasi 10 minute, apoi invarti roata putin iar daca poti, mai bagi aer in roata, daca nu, mergi asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, acolo unde vrei sa dai cu spray-ul, spreezi. Sa ai o zi frumoasa.

| PerianuPaula99 a răspuns:

Citeste intructiunile.