| Anonimboy18 a întrebat:

O parerea de la vreun posesor sau cunoscător despre modelul E220 de la mercedes benz din anul 2006-2008? As vrea sa-mi achizitionez o masina si una dintre variante este E220-ul

1 răspuns:
| john320d a răspuns:

E o masina super blanao nu ca loganu ala prajit 1.4 mpi frate sau solenza care zici ca e din alta lume daca sari peste o groapa ii sare sus pragurile e tot numa rugina pe la oale la amortizoare ridici picioarele cand intrii in balta ca te rupe e o masina mai mult decat decenta recomand cu incredere