| neanicu a întrebat:

Pentru. cine are un permis de conducere expirat de cativa ani, cum se preschimba intr-unul nou? ce acte sunt necesare? se mai dau ceva teste, sau nu?

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Din ce stiu eu trebuie vizita medicala si actele uzuale: permisul vechi, probabil buletin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te-a oprit militia si te duci din proprie initiativa, iti trebuie numai fisa medica.
In cazul ca este deja retinut mai platesti si o amenda.
http://www.prefecturabucuresti.ro/permise-i-inmatriculri-auto/279.html aici gasesti TOT ce-ti trebuie, inclusiv formulare ce se pot descarca.