| TheLoveDoctorr a întrebat:

Pentru soferii/cunoscatorii de transport greu/Autocamion. Cat costa toate atestatele ADR? Vrea un prieten sa-si faca, instructorul lui a spus 900 ron.Nu e cam piperat?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Am facut acum 6 luni m-a costat 550 lei. Mai bine te interesezi pe google decat pe TPU si vezi la tine in judet cat costa. Bafta.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca vin incluse colete, cisterne, materiale explozibile si radioactive e cam ciudat sa coste atat. Pt inceput e suficient cel de colete pentru ca pe cisterna nu-l ia nimeni fara 5 ani experienta