| ViolaTM a întrebat:

Pentru un adolescent de 15 ani care nu are echilibru pe 2 roti, pe bicicletă. Ce bicicleta electrică poate să îţi ia. Am înţeles că există tricoul. Dar are nevoie de ceva pliabil. I-am recomandat trotineta dar zice că tot are nevoie de echilibru la cea electrică... Acum nu ştiu nici măcar nu a testat trotinetă electrică. Iat ea are nevoie pentru mers la şcoala, că nu e bun transportu la noi în zonă.
Există ceva biciclete elec-trice care au stabilitate singure?
Sau chiar şi normale dar cu stabilitate. Cu triciclete ar depăşi banda acea de biciclişti cred.

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Doa tricicleta, mai sunt unii care circula cu asa ceva dar sunt haiosi

Răspuns utilizator avertizat
| ChrisAK47 a răspuns:

...doar mergi cu una normala, o sa te perfectionezi. Si ti-ai ratat copilaria in casa!