| AlexAndrei99 a întrebat:

Piesele de pe Opel Astra H si potriveesc si pe Opel Astra H GTC?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai pus intrebarea cam aiurea.
"Piese" sunt si geamurile, usile, tot ce tine de caroserie... Si normal ca nu se potrivesc, cand GTC e coupe, mult mai mic.
Se potrivesc in mare piesele, dar nu poti sa iei de exemplu un telescop de break 1.3 CDTI, si sa-l pui pe GTC, ca una are suspensie ieftina de carat cartofi, cealalta sport.

1 răspuns:
| AlexAndrei99 explică:

Da, am formular prost întrebarea. Ma refeream la arcuri, suspensii, filtru de particule, evacuarea. Dar am aflat răspunsul de la un tovaras. Mulțumesc.