| j1NNNx a întrebat:

Poti parcurge 1000 km fara sa opresti o motocicleta?
daca nu, in medie la cati km trebuie sa o opresti?

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

În niciun caz. Unele motociclete poate duc, tu nu. Sau ai putea, dar la destinaţie te mai dau jos doar ăştia cu descarcerarea.

| OldSoul a răspuns:

Cat timp nu se supraincalzeste si nu apar alte probleme nu e necesar sa o opresti, acum desigur vei ramane fara combustibil si vrei nu vrei va trebui sa opresti sa alimentezi.

| cristimihailov a răspuns:

Sa zicem ca poti sa mergi 1000 de km, cu un extra rezervor modificat. Dar ce te faci daca te apuca pipi-ul?