| viorelalyn a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie care ulei este mai bun: CASTROL EDGE 5W-40 sau CASTROL MAGNATEC 5W-40 sau CASTROL EDGE 5W-30? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| piciux23 a răspuns:

Pai trebuie sa te uiti in carticica masinii de care ulei ii trebuie, iar daca sunt mai mult e bine sa intrebi pe cineva priceput happy sper ca am ajutat, numai bine!

2 răspunsuri:
| Al99 a răspuns:

Pretul in acest caz iti poate da un indiciu care este mai bun, adica 5w-30.

| Stefanuk a răspuns:

Buna,eu zic ca CASTROL MAGNATEC 5W-40, iar daca vrei sa dai niste bani un plus ia-ti CASTROL EDGE 5W-30.stima