| iKaiju a întrebat:

Sa imi iau Mountain bike sau Bmx?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pe unde plănuiești sa circuli

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mtb de 27.5 inci e ideal pentru oras si munte. Multi au mtb prin orase pentru ca sant mai solide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mountain bike merge foarte bine pe orice teren, BMX este cea cu care se dau copiii prin parcuri, sar cu ele si isi mai rup o mana/picior. Tu alegi, o bicicleta de toate zilele cum este mountain sau BMX pentru acrobatii si copilarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BMX e doar pentru scheme. MTB pentru pădure sau drumuri mai accidentate.