| alexmaf a întrebat:

Sall al am un Audi A6 Turbo pe benzina --- Am o problema la el mi se aude inaltele din fata boxele alea mici si una cea de la sofer bassuu in rest nu se aude nici una. Cum fac sa se auda toate boxele pe audi? mai pe scurt imi merge decat 3 boxe...

FUNDA + VOT --- SI VOT LA ALTII CARE RASPUND

Răspuns Câştigător
| MyMix a răspuns:

Am avut aceiasi prb e de la casetofon nu face legatura cu boxsele care nu merg

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai or din serarile de la casetofon or ai niste finale arse din cauza unui scurtcircuit, sau boxele nu sunt montate cum trebuie si sunt puse in scurt! Alta cauza nu poate fi!

| mgtow a răspuns:

E posibil sa fie o problema a firelor care face conexiune intre boxe sa se fi desprins ori boxele si-au terminat viata de emisiune a muzicii. Incearca sa regulezi basul si alte chestii poate le auzi pe toate si daca nu merge atunci le schimbi pe cele care nu merg.

| Baddboy a răspuns:

Baiete vezi ca trebuie sa ai la cd player un butonas care poti regla. sa se auda toate boxele.

| SefTPU a răspuns:

Trebuie sa mergi la un diler auto sa ti le reglezre