| alexutzu3000 a întrebat:

Sall TPU, de unde pot sa cumpar o barca din fibra pentru plimbare pe dunare?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Incearca de pe site-urile astea mai mari, mai populate si anume : okazii.ro, tocmai.ro, mercador.com pentru a gasi ieftin si la mana a doua.
O zi frumoasa!

| SAMM0603 a răspuns:

Iti imaginezi ca noi nu stim exact un magazin bun. Toata lumea iti va da site-uri sau iti va spune sa cauti pe internet. Asta te sfatuiesc si eu daca nu ai gasit la tine in oras, incearca site-uri precum tocmai.ro sau olx.ro pentru a gasi mai ieftin daca vrei la mana a doua. Plimbare placuta.