| Spoorky a întrebat:

Salut acum 2 zile am vrut sa-mi schimb craci aceia de la frana spate e acum a venit problema ca habar n-am sa le descfac si cum sa bag zbiru inauntru

2. vreau sa-mi cumpar zbir la schimbatoru de viteze am maneta de schimbator bagata in maneru pe care ti mana si cum o desfac?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Asta poti intreba pe un forum de biciclete nu aici si oricum nu iti poate explica nimeni chestii atat de elementare pe un forum, trebuie sa iti arate!