| Marian99783 a întrebat:

Salut! Am cumparat un set de jante 5 x 115, iar la masina mea se potrivesc 5 x 112, nu stiam ce sa cumpar pentru ca sunt incepator, aveti vreo idee cum as putea monta jantele pe masina? Am inteles ca am nevoie de niste prezoane excentrice, dar nu stiu diametrul sau lungimea, ma puteti ajuta va rog? Dau funda

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Esti incepator dar totusi vezi diferenta dintre ele. Bine ca nu ai cumparat de 5 x 225. Trebuia sa cumperi ceea ce trebuie. Cu prezoanele de care spui nu faci nimic.