| Timidul1 a întrebat:

Salut! Am examenul practic de conducere pentru cateogoria B in mai, stie cineva cum pot face sa ma reprogramez mai repede sau cum fac rost de un loc liber prin martie sau aprilie? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai repede nu se poate, fiindca toate orele si datele respective sunt deja ocupate de alti candidati, tocmai de aceea esti programat atat de tarziu.
Din pacate, schimb nu se poate face cu nimeni, dar se poate anula programarea daca nu poti merge, reprogramându-te cu cateva saptamani mai tarziu.

| anemonik a răspuns:

Bună! Se poate doar dacă faci schimb cu cineva care este programat mai devreme.