| Panzer99 a întrebat:

Am nevoie de un buton oglinzi si vas lichid parbriz pentru un polo din 2007 si nu le gasesc pe ambele niciun site! Ma puteti ajuta cu un site de piese auto?

3 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Eu pentru Seatul meu am apelat la https://www.pieseauto.ro/......iese-auto/

Am cerut la ei si am primit multe oferte din partea proprietarilor de parcuri de dezmembrari auto dar si noi.
Alegi produsul care arata mai bine, care e mai ieftin.

Ai si deschiderea coletului la livrare;)

| JustAsimpleUser a răspuns:

Salut, încearcă în dezmembrări, sau la magazinele de piese auto direct de la mecanicii care colaborează cu acestea, Harry dezmembrari ar fi una dintre obțiuni, dacă ești din Ph, sper ca te am ajutatwinking