| stefytzzuu a întrebat:

Am o motocicleta enduro ridex de 125cc si mi s-a rupt cablul de acceleratie...va rog daca ma puteti ajuta cu niste site-uri de unde pot cumpara!Multumesc!Funda

Răspuns Câştigător
| Doru_Andrei_Ciobanu_1987 a răspuns:

Pai depinde de unde esti. oras. daca esti din Bucuresti, cauta in sectorul 3 este un service mare numit AXAcu multe magazine de motoare scutere atv.etc.eu unul de acolo cumpar.preturile sunt ok.chiar ieri mi-am luat un set de oglinzi si nu am dat decat 15 lei.happy