| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu maneta schimbatorului la un Golf 4. Dintr-o data a inceput sa oscileze de jos in sus si invers si ma gandesc ca poate a sarit vreo siguranta sau poate ca este pe niveluri, in fine...Chestia este ca acum trebuie sa lucrez usor cu ea ca altfel se ridica si ramane diferenta de o palma fata de cum era normal.Stie cineva care ar putea fi problema? Multumesc!

1 răspuns:
| rocket a răspuns:

Nu poti sa afli decat daca mergi la un service, pentru ca o sa primesti tot atatea opinii cate raspunsuri. Dar nu cred ca merita sa mergi dupa ureche. www.autozone-rs.ro