| 07gabriel07 a întrebat:

Salut, am o problema. Eu am un citroen xsara 2002 diesel hdi. Problema e la spalatorul de geam spate, cand ii dau drumul nu spala geamul doar mi se uda usa la portbagaj. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Buna, vezi sa nu iti fie infundata sprituitoarea. Nu ai precizat se uda in interior sau in exterior sub sprituitoare. Daca se uda in interior trebuie desfacuta usa si vazut daca nu iti e spart furtunul. poti incerca sa desfunzi sprituitoarea cu un ac subtire dar nu stiu daca merge 100%.