| AlxFlorescu a întrebat:

Salut am si eu o Skoda Octavia tour 1 care a inceput sa pornească numai când vrea ea adica o data la prima cheie altădată la a 3a cheie, ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| Petrica123 a răspuns:

Poate fi pompa de motorina...

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Pot fi multe cauze, incepe prin a verifica bateria, apoi partea electrica etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bujiile, mergi cu ea la un mecanic, noi nu sinte m de specialitate, pot fii multe cauze care in cele din urmă conduc la starea actuală a masinii.Ce culoare este masina, si din ce an? (Asa de curiozitate) dacă nu deranjează intrebarea, multumesc

| twingoo a răspuns:

Pot fi mai multe cauze: baterie slaba, bujii, starter... Cel mai simplu e sa mergi la un service