| puriceactiv a întrebat:

Salut am un bmw e36 316i stie cineva cat mat costa sa ii fac directia pivoti capeti de bara bielete anti ruliu si telescoape cam cat ar fi piesele si cat ar fi manopera daca poate cineva sa ma ajute va multumesc

1 răspuns:
| EduardSxE a răspuns:

Directia te costa vreo 80 de lei, un capat de bara acceptabil este de la 70 de lei in sus si telescoapele depinde de care ai sau vrei sa-i pui(telescoape sport + arcuri) pretul pleaca de la 1000 de lei(H&R).Dar cred ca cel mai usor ti-ar fi sa te duci la un magazin de piese auto si roaga-l pe vanzator sa-ti faca un pret bun la fiecare.Preturile le-am dat pentru ca am avut tot un e36 si atat au costat cele de mai sus.