| gigi09 a întrebat:

Salut
am un fiat punto 1.2 16valve mk1.de cateva zile imi da in nas cand o accelerez brusc.am schimbat si bujiile tot asa face.care este problema.dau funda.multumesc

1 răspuns:
| Tavy201 a răspuns:

Cred ca a stat ceva timp de geaba din cate vad. s-ar putea sa ai catalizatorul infundat. te duci la un tinichigiu sa ti-l taie sparge carbunele din el, deci nu va mai avea nici un efect catalizatorul. asa am facut si eu la un Vw Bora care avea aceeasi "boala". acum merge plec cu ea in scatait de roti.