| DizzYuzzY a întrebat:

Am un Ford Focus model 2000 in 2 portiere si am 2 probleme cu el.
1. Butonul din interior care deschide portbagajul nu-mi functioneaza, m-am uitat la sigurante si restul. Am desfacut bordul si senzorii de la incuietoare. Vreo sugestie ce ar mai trebui sa incerc?
2. Nu-mi functioneaza stopul pe frana din luneta, mai toata lumea si cei de la service m-au intrebat daca imi da apa pe luneta, si DA imi da, si am verificat beculetele, nu sunt arse. Vreo sugestie?

Multumesc frumos.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Ori te duci la un service electric bun, ori intri pe forumul clubford și acolo sigur vei găsi pe cineva care te poate (și știe!) ajuta.