| ursuyonel a întrebat:

Salut am un piaggio si; i-a fost schimbat cilindrul si pistonu si segmentii dar tot nu prea are forta pe care o avea, adina nu o mai ia de pe loc calumea, la drum drept merge dar in panta moare nu mai are forta daca stie cineva ce are,

2 răspunsuri:
| Teo026 a răspuns:

N-ai facut rodajul cum trebuie. Schimba iar setul si fa rodajul cum trebuie si o sa mearga foarte bine.

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

Un test la pompa de presiune daca nu iese 4.5 bari presiune statica nu se alimenteaza bine si de aia