| Mariuuss a întrebat:

Salut, am un scuter Honda Sky Vetro si toti imi zice " Daca e Honda ce, Honda nu e din Japonia! " si imi zice ca tot chinezarie de aia e, eu tin sa creed ca nu e orice jaf de scuter!

Eu stiu ca Honda nu e orice firma, este o firma de mare succes!
scuterul meu este Honda dar e fabricat in Italia!

VREAU DOAR SA STIU DACA SE COMPARA CU VRO CHINEZARIE? SI DACA ESTE BUN!

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Honda are fabricide moto si in europa[Olanda, anglia, Italia].nu exista comparatie intre honda si ''chinezarii''.e diferenta ca intre o mobra si un bmw.in franta si Italia e plin de modelul de care vorbesti tu.

1 răspuns:
| supermarian3000 a răspuns:

Nu stiu daca se fabrica in europa sau japonia dar materialele din care se fabrica e de calitate foarte buna gasesti motoare honda si din ani 80 chinezariile sunt baloane de sapun arata bine dar pocnesc repede nu am vazut una sa mearga mai mult de1 an fara reparati materiale optinute din reciclari