| Emanuel_Savoni_1996 a întrebat:

Salut, am un tractor 445 Fiat legumicul si am ceva probleme la hidraulic cand ridica.Ridic plugul, ridica normal ajunge sus si incepe sa salte, sa miste plugul sau sa spun tremurat. Daca slabesc supapa doi, cea cu bila si arc incepe sa se opreaca din trepidat dar scapa ulei pe la ea.

1 răspuns:
| Deian_Ali_1980 a răspuns:

Poate este stricata pompa normal cand nu poate ridica tripideaza tatal meu a ridicat un sar de o tona cu tractorul cu cupa si incepea sa tripideze.