| Roolu a întrebat:

Salut as dori sa fac si eu un test drive cu o masina si vreau sa stiu daca trebuie sa platesc ceva pentru a face testul timp de 2-3 zile

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe 2-3 zile ti o da doar daca ai acreditare de jurnalist din cate stiu eu. Un tes drive normal dureaza cam 1-2 ore

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca e pe stoc o poti inchiria 2-3 zile...

| sonya a răspuns:

Buna,

Din cate stiu, la un test drive nu poti inchiria masina pentru cateva zile. Nici pentru cateva ore. Fiecare dealer care ofera masini la teste are un traseu anume pe unde te lasa sa conduci. Si bineinteles, cineva de la ei va fi mereu cu tine in masina.

Pa, pa.