| anonim_4396 a întrebat:

Salut as dori sa imi cumpar o masina, am gasit un fiat multipla, pentru cerintele mele este acceptabila dar am inteles de la alti prieteni ca ar fi scumpe piesele de schimb este adevarat. raspunsuri doar de la posesori de fiat va rog

Răspuns Câştigător
| VintagePink a răspuns:

Întradevăr sunt scumpe. Când s-a stricat Fiat-ul nostru a făcut dezastru în bugetul familiei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi pe FORD, piesele sunt mai ieftine, eu am dat fiat-ul pe Ford........sau Dacia Logan 1 sau 2, masini noi piese ieftine zic eu din ce am observat.

| Daniel_Alex_1996 a răspuns:

Nu sunt scumpe decat pentru placute dai 500 lei doar pentru o roata.