| SebiE30 a întrebat:

As dori si eu niste detalii despre Chrysler 300C cum ar fi:
CP=?
Viteza maxima=?
0-100 km/h=?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Http://www.auto-data.net/ro/?f=showSubModel&modeli_id=1641 ai aici pentru mai multe motorizari. Sper ca te-am ajutat. O zi buna

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tot nu mi-ai raspuns, desi te-am intrebat in mai multe randuri.
Cu ce te ajuta, daca afli datele astea?
Crezi ca totul la o masina, se rezuma la putere, demaraj si viteza maxima?
Cand conduci o masina, poti fi uimit de senzatia de la volan, sau poti fi dezamagit, cum se intampla in multe cazuri.
Nu mai vorbim de momentul in care o masina ajunge in posesia ta, si consuma mult sau putin, trage sau nu trage, e fiabila sau nu...