| Cristian01091996 a întrebat:

Salut.
As dori și eu un site de pe care sa pot achiziționa piese auto de calitate si cu încredere, după seria de șasiu.
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.autokarma.ro
www.targuldepiese.ro
www.epiesa.ro
www.autodoc24.ro

La intrarea pe site pui datele masinii (marca, model, an, motorizare), alegi piesele ce iti trebuie, iar cand trimiti comanda, le scrii seria de sasiu, iar consultantii lor vor verifica in programe speciale, daca piesele comandate sunt 100% compatibile cu masina ta.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Contactezi producătorul mașinii; sau reprezentanța acesteia care te va îndruma unde trebuie.

| Zuzu1991 a răspuns:

Lol, deci tu vrei un magazin care sa iti stie seria de sasiu si sa aiba pregatita orice piesa vrei?

| dinaprilie a răspuns:

99 % functioneaza dupa principiul serie de sasiu

| Digikey a răspuns:

Autoeco,Autokarma,Epiesa,Targul de piese.
Trebuie sa-ti faci cont si sa introduci seria sasiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epiesa.ro. Dupa ce iti creezi cont iti adaugi seria de sasiu, care e practic masina ta, iar la rezultate gasesti piese direct compatibile.

| Adrian5575 a răspuns:

Https://www.autoeco.ro/
Nu cred ca are si cu serie de șasiu, dar bagi datele masinii si iti da piesele.